Pomazaní bratia obetujú svoje dokonalé životy!

Autor: Jozef Lužinský | 9.12.2019 o 1:12 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  5x

“Sami nás naliehavo prosili, aby sme im umožnili prejaviť štedrosť a tak sa podieľať na službe svätým.” - 2. Korinťanom 8:4.

Občas je potrebné finančne prispieť na nejaký konkrétny projekt. (Sk. 4:34, 35;1. Kor. 16:2) Plánuje sa napríklad výstavba novej sály Kráľovstva, v ktorej sa bude schádzať váš zbor? Môžeme byť upozornení aj na potrebu finančne podporiť náš zjazd alebo pomôcť bratom po prírodnej katastrofe. Prispievame aj na podporu tých, ktorí pracujú vo svetovom ústredí a v pobočkách na celej zemi. Našimi darmi podporujeme misionárov a zvláštnych priekopníkov!

 

Ale aj krajských dozorcov. Všetci môžeme podporovať dielo, ktoré Jehova vedie v týchto posledných dňoch. Väčšina darov je anonymných. Diskrétne vkladáme peniaze do schránok na dary v sálach Kráľovstva alebo prispievame cez stránku jw.org. Možno máme pocit, že naše malé dary veľa neznamenajú. No väčšina darovaných prostriedkov dnes pochádza z mnohých malých darov, a nie z niekoľkých veľkých. 

 

PS: Najdôležitejšiu podporu, ktorú iné ovce môžu dať, je podporiť pomazaných bratov Ježiša Krista a duchovných synov (verných mužov a žien) Jehovu Boha, ktorí tak ako Michael obetujú svoje dokonalé pozemské životy za dobro celého ľudstva!

 

w18.01 19 ods. 10 – 11

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Špeciálne podmienky pre Daniela Lipšica

Má jeden z kandidátov aj špeciálne zaobchádzanie?

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Prišli akísi ľudia a dostali všetko

Konzervatívna skupinka vie, čo chce, a rada si to vypýta.


Už ste čítali?