Jehova Boh neustále povzbudzuje nedokonalých ľudí!

Autor: Jozef Lužinský | 29.11.2019 o 22:11 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  6x

“Nech zlý opustí svoju cestua hriešnik svoje myšlienky. Nech sa vráti k Jehovovi, ktorý sa nad ním zľutuje,k nášmu Bohu, lebo odpúšťa veľkoryso.“ - Izaiáš 55:7.

Čo sa stane s tými, ktorí sa odmietajú zmeniť a ktorí budú tento svet podporovať až do príchodu veľkého súženia? Jehova sľúbil, že všetci zlí ľudia budú zo zeme navždy odstránení. (Žalm 37:10) Títo ľudia si možno myslia, že k tomu nikdy nedôjde. Mnohí sa naučili svoju zločineckú činnosť pred ostatnými skrývať a často sa im darí uniknúť trestu i následkom svojich skutkov. (Jób 21:7, 9) Ale Biblia nám o Bohu hovorí: 

 

“Jeho oči sú upreté na cesty človeka a vidí všetky jeho kroky. Niet tmy ani hlbokého tieňa, aby sa tam ukryli tí, ktorí robia to, čo škodí.“ (Jób 34:21, 22) Pred Jehovom sa nedá nič ukryť. Nemôže ho oklamať žiadny podvodník. Neexistuje žiadny tieň, ktorý by bol natoľko hlboký, ani žiadna tma, ktorá by bola natoľko hustá, aby Jehova nevidel svojím dokonalým zrakom, čo robia zlí ľudia. Po Armagedone už po zlých nebude ani stopy. Zmiznú navždy! (Žalm 37:12–15)

 

PS: Veľkorysosť Jehovu Boha sa medzi iným vidí aj v tom, že daruje pomazaným bratom Ježiša Krista nesmrteľnosť, to jest schopnosť mať život v sebe! Niečo, ohľadne čoho Satan Diabol obvinil Jehovu Boha, že nikdy neurobí!

 

w17.04 10 ods. 5

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Sólymosovi môže pri vyšetrovaní potýčky pomôcť, že škodu vyrovnal

Maďarské médiá správu o ministrovi prekrúcajú.

NADÁCIA ZASTAVME KORUPCIU

Z Kočnerovej knižnice vyplávali ďalšie podozrivé obchody s Bašternákom

Našli podivné faktúry a dokumenty.

Francúzsko potvrdilo tretí prípad nákazy čínskym vírusom

Ide o prvé potvrdené prípady v Európe.


Už ste čítali?